Úvod O nás Produkty - Eshop Kde zakoupit Recepty Kontakty Osobní odběr Potravinové intolerance

O Doves Farm ve zkratce Více o výrobci Doves Farm Dovoz do ČR Obchodní partneři KAUFLAND Navýšení cen produktů Doves Farm BILLA AKCE 10.4.- 23.4. 2019 Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

 

Podmínky prodeje:

Zásilkový obchod provozuje přímý zastupitel společnosti Doves Farm Foods Ltd., UK,  Jana Hromádková, se sídlem Čs. Armády 361, Řevnice 252 30.

 IČO 88239829, DIČ CZ7857222736, plátce DPH.

Korespondenční adresa: Jana Hromádková, Čs. Armády 361, Řevnice 252 30.

Email: janahromadkova@biolepek.cz

Tel.: +420 727 980 555

        

 

Objednávky - objednávkovým formulářem   nebo

Emailem -  janahromadkova@biolepek.cz

 

Dodací lhůta
Dodací lhůta je 3 až 10 dnů dle Vašeho výběru způsobu dodání.

Objednávka zboží

Prostřednictvím webových stránek na adrese  www.dovesfarm.cz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Řádně vyplněná a odeslaná objednávka je závazná. Během 24 hodin bude objednávka potvrzena e-mailem, ve kterém upřesníme dodací lhůtu.

Expedice zboží
Zboží bude zasláno na Vaši adresu podle toho, jak uvedete v objednávce:

1.) na dobírku (uhradíte při převzetí zboží)

V případě, že nebudete poštovním doručovatelem zastiženi, měl by Vám zanechat oznámení o uložení zásilky na poště. Vyhrazujeme si právo při objednání zboží na dobírku a nevyzvednutí si zboží, vymáhat částku, kterou jsme byli nuceni uhradit České poště za zaslání objednaného zboží na naše náklady.

2.) po uhrazení celé částky + poštovného na náš bankovní účet (číslo účtu Vám sdělíme při potvrzení objednávky). Při platbě na účet jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

O odeslání zboží budete informováni e-mailem.

Storno objednávky
Kupující má právo stornovat objednávku jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

Vrácení zboží

Zboží lze vrátit do 14-ti dnů (§53 odst. 7 OZ) po převzetí neporušené a s doklady o koupi. Můžete zboží zaslat poštou na kontaktní adresu (ne na dobírku) nebo vrátit osobně. Po převzetí zboží Vám bude vrácena cena zboží (včetně poštovného při koupi zboží ) na Váš bankovní účet do pěti pracovních dnů ode dne převzetí. Při osobním doručení vrátíme příslušnou částku ihned.

Záruční doba, exspirace, reklamace, odstoupení od smlouvy

U všech potravin je vyznačena minimální trvanlivost.

Postup reklamace

Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, doporučujeme tyto skutečnosti sdělit písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 pracovních dnů od převzetí zboží. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení. Zákazník nás může kontaktovat elektronickou poštou na adrese janahromadkova@biolepek.cz nebo telefonicky, následně domluvíme další postup vyřízení
reklamace.

Vyřízení reklamace

Prodejce vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní od převzetí reklamace prodejcem. Lhůta pro vyřízení reklamace je dána zákonem č. 634/1992 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Ochrana osobních dat
Osobní data zákazníků jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Osobní údaje jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem a chráněny před zveřejněním a zneužitím.


Uskutečněním objednávky v internetovém obchodě dáváte najevo, že souhlasíte s výše uvedenými podmínkami. V případě změny obchodních podmínek Vám můžeme po telefonické domluvě zaslat e-mailem obchodní podmínky platné v okamžiku uzavření objednávky.

 
copyright © Doves Farm CZ 2013