Úvod O nás Produkty - Eshop Kde zakoupit Recepty Kontakty Osobní odběr Potravinové intolerance

O Doves Farm ve zkratce Více o výrobci Doves Farm Dovoz do ČR Obchodní partneři KAUFLAND Navýšení cen produktů Doves Farm BILLA AKCE 10.4.- 23.4. 2019 Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů

Dovoz do ČR

Jmenuji se Jana Hromádková a já, moje maminka i babička jsme celiaci. Po střední škole jsem odcestovala do Velké Británie, kde mi také po dlouholetých potížích byla v 26 letech  diagnostikována celiakie. Následně se moje maminka i babička nechaly otestovat, načež také zjistily odkud plynuly jejich nesčetné zdratvotní problémy, od věčné bolesti břicha, chronické únavy až po žlučníkové kameny.

 Jelikož jsem nadále setrvávala ve Velké Británii, začala jsem pátrat po tamní nabídce bezlepkového zboží. Dostupnost těchto výrobků je v Anglii bohatá, avšak nejvíc jsem si oblíbila sortiment společnosti  Doves Farm.  Nejen že se mi líbí způsob jejich výrobního procesu, ale všechny jejich výrobky jsou i velmi chutné a kvalitní. Nabídka firmy Doves Farm  je široká, z nichž mým absolutním favoritem jsou Bezlepkové směsi – Samokypřící Směs, Směs Bílá a Rýžová mouka bez lepku.

Lze z nich upéct  téměř cokoliv, takže ať už se slaví Vánoce, Velikonoce, pečeme dorty k narozeninám, nebo mě jen honí mlsná, nepřipadám si o nic ochuzená.

 Po několika letech se vracím domů, a tak jsme vlastně přišli na myšlenku dovážet tyto výrobky do České Republiky a obohatit o ně i náš trh.

 Na podzim roku 2011 jsme kontaktovali výrobce Doves Farm, poté následovali Ovesné sušenky Nairns a nyní Slané Tyčinky a Preclíky Barkat. Výrobky jsou nyní úspěšně zavedeny v Kauflandu, Globusu, Tescu a vybraných zdravých výživách. Nyní můžete Doves Farm směsi žádat i ve svých lékárnách.

Věřím, že pokud se rozhednete je vyzkoušet, tak Vás nezklamou.

 
copyright © Doves Farm CZ 2013